Happy new year?!

1. ledna 2011 v 15:15 | Zifa
ehm no tak...jsem se pokusila sepsat jednorázovku...Včera to vypadalo ale líp jak jsem si to promejšlela...tohle je takový o ničem takový....divný newim no....pokusim se vyplodit něco lepšího ale v hlavě mam teďka jenom talentovky xD Normálně za chvíli Nero začne kreslit xD ne ok nezačne...no tak..snad se vám to teda bude líbit....Hezké čtení a ano...vím stojí to za houbeles TT.TT
happy new year

Nero se procházel potemělou ulicí. Do nového roku zbývala necelá hodina. Přemýšlel kam se zašije až (jak říkají všichni)to vypukne. Původně měl slavit silvestra s Kyrie ale ta se na něho vykašlala. Když za ni šel jen mu otevřela vzala si od něj lahev vína a zase mu zabouchla dveře před nosem div mu ho v nich neskřípla. "S Credem si užije asi víc zábavy než se mnou..." užírál se stále ze vnitř. Nedokázal to pochopit. Taky ho napadlo, že by se mohl zeptat Danteho ale zase si uvědomil, že ten bude nejspíš slavit s Trish a Lady a že by jim asi jen překážel takže došel k názoru, že si zaleze někam do nějakýho starýho baráku a bude se modlit, aby ho netrefila žádná rachejtle.
Jak tak přemýšlel došel až do přístavu. Bylo to snad jediné místo, kde byl v tuhle chvíli klid. Zastavil se a z hluboka se nadechl čerstvého vzduchu. "Achjo. Horší silvestr jsem ještě nezažil..." povzdechl si posmutněle. Když ale pozvedl hlavu uviděl něco...tedy někoho koho nečekal.
 "Dante?" Muž opírající se o zábradlí na mostě otočil hlavu. A ano opravdu byl to Dante. "Co tu děláš?"  ptal se ho a rychlím krokem došel až k němu. "No... tak." řekl Dante a napil se z lahve tvrdého alkoholu. "Trish a Lady mi oznámili,*škit* že si udělaj svůj vlastní mejdan a že prej mě tam nechtěj a tak jsem skejsnul tady s flaškou chlastu." Podíval se na lahev a pak ji zlostí hodil do vody. "Je to na hovno..." schoval hlavu do rukou"No..." řekl Nero a podíval se na Danteho. "Já taky nemám s kým bych byl..." Dante nastražil uši. "Tak ... mužeme být spolu co ty na to? Když už nic jinýho." "Prcku ty by jsi stál o to strávit celou noc s takovymhle vvv vožralou jako jsem já?" prohodil Dante a pří slově vožralou mu podivně ujela pusa. "Klidně. Rozhodně je to lepší, než být sám. Nemyslíš?" "To je fakt..." Nero se usmál. "Tak poď pujdeme se někam zašít ať nás tu něco nezabije." "Vždyť by to bylo jedno." prohodil Dante a nechal se táhnout Nerem do opuštěné budovy v přístavu. Když tam došli opřel Nero Danteho o zeď a šel hledat něco na co by si mohli sednout aby jim neumrzli zadky. Mezi tím se Dante tak nějak furt kymácel a cosi si pro sebe mumlal. Pak se otočil a šel zkoumat kde jsou. Byl tak trochu víc mimo. 
"Páááááááániiiiii!" zvolal a opilecky našpulil puso když viděl díru kterou do budovy šlo měsíční světlo. Dokymácel se až pod ní a pozvedl hlavu. Chvíli se koukal k nebi. Začínal se čím dál víc zaklánět. "Milý bože!!!... Jseš vůl!" zvolal, rotáhl ruce a plácl sebou na zem. To už tam ale vběhl Nero vystrašený z toho že se Dantemu něco stalo. Když ho pak ale zpozoroval jak leží na zemi a furt nadává a dost si to užívá nechal ho být a dál se věnoval svojí práci. Dante ten už asi zapoměl , že je tu vlastně s Nerem. Jediný co ho zajímalo byl On. "Víš ty!" ukázal rukou k nebi a zase ji plácnul do sněhu. "Seš k NIČEMU!!!" vyprskl Dante a poťouchle se zasmál. " Ale i tak tě mam rád kámo. Dobře se s tebou kecá víš vo tom ty. ... ty.... Týýýdlulíne!Hele víš co?" zvedl obě ruce nad hlavu. "Du spát tak brou!" ujel mu opilecky hlas, ruce plácnul opět na zem a usnul. "Dante konečně mam něco na co-..." křičel Nero na Danteho přes rameno když si ale všiml, že už usnul utišil se "Bože. Jsem si najivně myslel, že si přeci jenom ten letošní silvestr užiju. Místo toho..." dotáhnul Nero k Dantemu starou madraci. "Jsem zůstal s opilcem, co právě usnul a určitě bude chrápat tak, že by vzbudil i mrtvého." plácnul madraci na zem a vzal Danteho v podpaží. "Tka chlapáku lóže čeká!" řekl a pokusil se ho dostat na madraci. Na poprvé se mu to nepovedlo a tak to zkusil znova. To už šlo líp. Pak si sedl vedle něho div ho nezasedl. "No tak neroztahuj se !" zanadával si Nero a vzal Danteho hlavu do rukou aby si na ni nesedl. Moc dlouho ji ale neudržel a jakmile dosedl hlava mu spadla do klína. Chtěl začít nadávat ale pak si to rozmyslel. "I když nesnesitelně chrápeš... Něco je na tobě roztomilýho." řekl a políbil ho na čelo. Dante o tom ale neměl asi ani tušáka. Nerovi to ale nevadilo. Bylo spíš dobře že si to nebude pamatovat. Začal ho hladit po vlasech. Až teď si uvědomil, že ho vlastně vždycky obdivoval. Obdivoval jeho charakter. Jeho odvahu a zároveň troufalost. Asi mu i záviděl. Ale vždycky došel do bodu že ho má i přes všchno co se stalo a i přes to že Kyrie je stále na živu(...) rád. A možná by mu nevadilo, kdyby mezi nimi bylo něco víc ale Dante ...no...kdo ví. 
Nero tam takhle ještě chvíli důmal a pak se tak trochu zasekl. Uvědomil si nad čim přemýšlí a co dělá a jednu si vlepil. "Nad čim to tu sakra přemejšlim ?" zeptal se sám sebe. Náhle uslyšel ránu. Podíval se dírou ve střeše k nebi a uviděl jak letí a pomalu se strácí malé červené svétélko a následně bouchlo a utvořilo krásný dalo by se říct vodopád. A pak další a další a všemožné barvy a druhy. Jendou se to zkoutilo pak se to zas pomalu rozplývalo. Nero si v tu chvíli připadal skvěle dokud do něj nezačal bušit ještě polopřiopilý Dante se slovy: "Já zy zmrdy zabiju! Ani spát mě nenechaj!" bouchl do Nerovi hrudě až to zadunělo. "Eh Dante? Docela to bolelo..." prohodil Nero k Dantemu. Ten zveld hlavu. "Jej sorry prcku měl jsem za to, že jsi zeď." zašklebil se, vzal Nerův kabát, přehodil si ho přes hlavu a plácnul ji zpět na Nerovi nohy. "Hlavně že se ti pohodlně leží!" poplácal Nerokabát v místech kde se domníval že je bílá hlava. "Máš příjemnej kabát..." bahl Dante do koženého kabátu a víc se od něj zachumlal. Nero se usmál a kabát si svlékl. "Počkej co to vy-" chtěl něco říct Dante ale Nero je oba kabátem přikryl. Neřekl ani slovo a k Dantemu se přitulil. Dante jen koukal zaseknutě před sebe s vykulenýma očima. "Co to...tys něco chlastal že jo?!" řekl když se ´odsekl´ a podíval se na Nera.Jediný co ale viděl, byla bílá hlava která se mu snažila vyvrtat díru do hrudníku. Chvíli čekal, jestli se Nero nevzpamatuje ale když se nic nedělo řekl si: "No co...stejně si na to ani jeden zejtra nevzpomenem" objal ho jak nejlíp dovedl a zabořil bradu do jeho hlavy. Nero se jen pro sebe usmál a přitiskl se k Dantemu ještě víc. A v hlavě měl jen dvě věci. Za 1) že chce spát protože je unavený a za 2) že přeci jen ten silvestr nebyl tak špatný.
A co se nestalo ráno. Když se oba dva vzbudili nejdřív jim nedošlo, proč spolu sakra spí na madraci v polorozpadlém baráku ještě ke všemu v objetí když se ale rozpoměli jeden druhýmu poděkovali a šli svojí cestou. Pár dní na to Dante zavoval Nerovi co dělá a že se nudí že si prý Trish a Lady zašli na nákupy a že by se mohli zase sejít v přístavu. A Nero který byl v tu dobu na cestě za Kyrie souhlasil a hned si to pádil za Dantem. A co se dělo tam to už není ani pro vaše oči,uši a tak dále to je až od osmnácti xP. (a když už tak si to mužeme dopsat pro sebe jenom my neboli já a Yukiko protože my jsme tak zvrhlé (buhaha) že nám už to neuškodí xD takže smůla xD P.S.: a nerady by jsme vás nějako kazily xD)
Happy End

happy new year?!
takže teď mě můžete začít kamenovat že to bylo o ničem a proč to sem vůbec dávam...pokusim se vymyslet něco lepšího slibuji ....
 


Komentáře

1 Yukiko | Web | 1. ledna 2011 v 15:35 | Reagovat

Přestaň se litovat! Je to božíí! xD
Nejpeší prej: "Milý bože!!!... Jseš vůl!" xDD. U toho jsem chcípala :D.
Btw: tak jistě že vim co se dělo pak :P ♥

2 Kated | Web | 1. ledna 2011 v 20:07 | Reagovat

silvestr...no ten byl XD...i pres to ze z 20 lidi prislo cca 10 docela dobry. asi lepsi nez minulej pac minulej sem byla doma.
jedina divnna vec byla, kdyz ve 2 hodinky po nekolika frtankach  sem hazela sipky, ale oni me nejak neposlouchali ruce a pousteli je driv nez sem chtela XD....jinak sem byla v pohode, ale ty ruce me trochu zarazili XD....a rozhodne sem nemohla byt opyla pac sem nemela kocovinu...jo jasne probudila jsem se v sest rano neco sem mlela a pak si zase lehla a spala...zvlastni ze si to pamatuju XD.

jinak pekna pekna jednorazovka..mohla by se klidne rozvynout, a udalat kapitulovku :-)
ze jo yukiko taky te zajima co bylo pak XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama