Marionette of love

4. prosince 2010 v 18:59 | Zifa
no ehm....tohle se mi dalo by se říct už zdálo a měla jsem náladu to i sepsat....snad se to bude líbit :-)

marrionete of love
Marionette of love
FF - DMC 4
(WARNING : nádech Yaoi - Dante x Nero)

Nero se pomalu procházel po náměstí. Výmečně bylo klidné odpoledne. Voda v kašně příjemně šuměla a zpěv ptáků provázel mírný ruch v ulicích. Nero se náhle zastavil. Popadl ho pocit uzkosti. Měl dojem jako by ho někdo od někud sledoval a pak zase jako by někdo stál přímo za ním. Zbrkle se otočil ale nikdo za ním nebyl. Okřikl se, že je tak vystrašený jen z nepříjemného pocitu a rozhodl se, že zajde za Kyrie. Poslední dobou to mezi nimi nebylo moc v klidu. Kyrie měla stále nějakou špatnou náladu a kdykoliv s ní Nero chtěl mluvit tak mu řekla že nemuže a nebo na něj bezdůvodně začala ječet. Připadal si před ní jak fackovací panák.
Otočil se na patě a rozešel se zpět ale neohlédl se a do někoho narazil. Nepřítomě se omluvil a chtěl jít dál ale nemohl.Ten do koho narazil ho chytl za ruku a zatáhl ho do jednoho z opuštěných baráků v okolí náměstí. Pohodil Nera na zem a zabarikádoval dveře aby nikdo nemohl ven ani dovnitř. Pak se zastavil. "Dlouho jsme se neviděli...prcku." prohlásil hluboký hlas. Nero se zarazil. Už skoro zapoměl na toho komu ten hlas patří. "Dante...?" pozvedl hlavu k muži který teď stál prakticky nad ním."tak si si vzpoměl." pousmál se Dante.

***
Nero si tiskl nohy k tělu. Seděl na zemi a čekal co se bude dál dít. Dante se na něj chvíli díval a pak si sedl vedle něj. "Tak jak jde život mrně?" prohodil a rozcuchal Nerovi vlasy." Už jsem ti řikal ať mi neřikáš prcku,mrně,dětsko a podobně.Nejsem už malý dítě!" zamračil se Nero. Dante se jenom zasmál.Pak zpozornil. Už skoro zapoměl na to, jak vypadá "prcek" když se směje. Nikdy to nikomu neřekl dokonce ani Trish ne...ale to jak se Nero smál mu vždycky jaksi zlepšilo náladu a dalo by se říct, že ho to až skoro zahřálo vždycky u srdce. A pak to rozehřáté srdce začalo jednat. Pomalu se naklonil k Nerovi. Ten se zas o malý kousek zaklonil a pozorně sledoval Danteho jak je k němu blíž a blíž. Danteho city pak rozhodovali o tom co se bude dál dít. Nero se chvíli bránil.Hlava mu to nebrala. Nevěděl proč ale nevadilo mu to.Naopak. Byl docela rád že se stalo to co se stalo. Dante se na chvíli zastavil. Přemýšlel, jestli má pokračovat nebo toho radši nechat. Rozhodl o tom ale Nero. Objal ho a společně se pomalu položili na zem. To co se dělo dál ani jeden znich určitě nikdy nezapomene.

***

Dante přehodil přes Nera svůj plášť. Pousmál se. Nero mu přišel hrozně rostomilí když spal. Pohladil ho po vlasech a pak mu těch pár co měl v obličeji odhrnul a políbil ho na čelo. Ještě jednou ho pohladil po vlasech a pak se narovnal. Otočil se. Slunce už zapadalo. Naposledy se usmál a pak se rozešel k zabarykádovaným dveřím před kterými se zastavil. Mírně otočil hlavu tak aby koutkem oka viděl na Nera. Usmál se a pak odendal prkno ze dveří a tiše odešel. Když za sebou zavřel dveře ocitl se na ulici osvětlené rudou září zapadajícího slunce. Podíval se směrem k němu a zavřel svoje blankytně modré až téměr bílé oči. Pak je mírně pootevřel. Přemýšlel. " Prcek jeden." řekl si pro sebe,zasmál se a rozešel se. Netušil kam jde nebo co bude dělat. Jen šel za svým nosem nabitý novou nezničitelnou energií která měla štítek s vyrytým slovem : láska.

THE END

marrionete of love
 


Komentáře

1 Yukiko | Web | 5. prosince 2010 v 9:50 | Reagovat

Jůů, slaďárna ♥ x)

2 Zifa | 5. prosince 2010 v 10:16 | Reagovat

[1]: jj měla jsem i takovou náladu a u nich mi to i docela sedí xD

3 Kated | Web | 5. prosince 2010 v 14:53 | Reagovat

ty voho on odešel buuu....nemutzze si to treba rozmyslet a jit za nim zpatky do toho domu_???,co kdyz tam umrzne nebo neco takovyho...buu...no nic nemam rada smutny konce ale tohle je tvoje povidka :-)

4 Zifa | 5. prosince 2010 v 15:58 | Reagovat

[3]: no...mno...ještě si to rozmyslím xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama