Hidden Love

25. listopadu 2010 v 20:36 | Zifa
ehm...toto jsem jednou vymyslela.Je to jen jednorázovka takže nic víc nečekejte...Snad se vám to bude líbit. Hezké čtení :-)

hidden love

Hidden Love 
  FF - DMC 3
(WARNING : Yaoi - Dante X Vergil)

Bratři stáli naproti sobě.
Vergil svíral v pravé ruce svou katanu a Dante byl připraven kdykoliv vystřelit. Náhle se Vergil rozešel. Avšak po chvíli byla z pomalého kroku nečekaně rychlá chůze. A udělal něco, co Dante ani v nejmenším nepředpokládal. Odhodil svou katanu, chytl Dantemu ruce, přirazil ho k jedné ze sedmi soch na vrcholku věže a začal ho horlivě líbat. Dante se chvíli pokoušel bránit, ale sevření jeho bratra bylo příliš pevné. Vergil ho povalil na zem. Jednou rukou mu držel ruce stále nad hlavou a druhou se už blížil k jeho kalhotám. Pomalu začal rozepínat poklopec. Jeho polibky začali být o něco vášnivější. Dante náhle ucítil palčivou bolest až mu zaslzely oči.
Těžce vdychl bolestí a zároveň snad i rozkoší (?)
Co se to vlastně sakra děje? Je to vůbec možné aby ho jeho vlastní bratr…znásilňoval? A je to vůbec znásilnění, když se Dante ani nebrání naopak nechává Vergila aby s ním dělal co chtěl? Takové a ještě zmatenější myšlenky se honili Dantemu v hlavě a ten z toho v ní měl zmatek.
Netušil co cítí.
       Kapky deště se míchali s potem , který stékal po obou vypracovaných mužských tělech. Jejich dechy se zrychlovali a nabírali na síle. Dante se začínal červenat. Netušil jak dlouho to ještě vydrží. Neustále však přemýšlel proč. Proč se mu nebrání? Vždyť Dante je silný a nenechá se ničím porazit. Tenhle Dante, který je tu teď nechával svého bratra aby…aby… Dante náhle ucítil, že Vergil dosáhl své hranice. Trhaně oba oddechovali.
Dante se přestával červenat. Stále mu nedocházelo co se děje. Vergil se náhle nad něj postavil na čtyři. V tu chvíli si Dante uvědomil, že Vergil mu do ruky vložil pistol.
Naklonil se k Dantemu. Políbil ho. Chvíli se na něj díval. Pak mu do ucha pošeptal pouho prosté: "Promiň…" To už však Vergil pomocí Danteho ruky mačkal spoušť.
Dante se jen díval, jak se jeho bratr kácí vedle něj k zemi a od hlavy mu vystříkla krev. Ozvala se dunivá rána, jak bezvládně tělo dopadlo na zem. Dante byl v šoku. Ještě před chvíli vzplanul se svým bratrem v záplavě vášně a teď ležel jeho bratr vedle něho mrtvý.
     Dante se odvážil pohnout.
Teď stál nad Vergilovým tělem na čtyřech. Nedokázal se na něj podívat.
Pod Vergilovy hlavy stále vytékala krev a tvořila pod ní kaluž. Pršet sice už přestalo, ale Vergilova hruď byla stále mokrá od Danteho slz. Plakal. Nechtěl si to připustit, ale plakal. Náhle si to uvědomil. Konečně pochopil ten pocit, který ho svírá. Ten pocit, který se objevil v tu chvíli kdy Vergil Danteho přirazil k soše.
Ten pocit, který ho provázel, když ho Vergil obohacoval polibky. Ten pocit, který ucítil, když mu Vergil vlepil poslední polibek na rty. Začal plakat ještě víc. Nikdy si nemyslel, že by se to mohlo stát. Vždyť je to jeho bratr! Kde je sakra ten starý bezcitný a nepřemožitelný Dante? Proč je z něj teď taková citlivka? Konečně to chápal. To co v něm Vergil zažehl….byla láska.
THE END

hidden loveDoufam že jste si početli a že mě teďka nechcete zabít ale ...klidně mě ukamenujte mě to neva ;-) přemýšlím jestli mam napsat etě nějakou....asik jo xD


 


Komentáře

1 Kated | Web | 5. prosince 2010 v 20:50 | Reagovat

beeeeee neeeeeeeeeeeee, ja tak nemam rada smutny konce ToT .....buu

2 Zifa | 6. prosince 2010 v 10:05 | Reagovat

[1]: tak já pro tebe napíšu nějakou povídku se šťastným koncem bereš ?
;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama