O blogu

16. září 2010 v 10:34 | Yukiko & Zifa
©rose-in-rose.blog.cz

ZÁKLADNÍ INFO:
Dat. založení: 14.09.2010
Adminky: Yukiko & Zifa
Zaměření: Anime (yaoi, shonen-ai aj.), hipologie, vlastní tvorba (kresby, povídky, grafika, foto aj.)

HISTORIE:
Blog byl založen dvěma náctiletýma puberťačkama, co o hodině čestiny nevěděli co by. Yukina přišla s nápadem založení blogu, kde by obě předvedli co (ne)umí. A tak se 14. září stalo to, co zde vidíte... Dobře, není to nic moc ale pro dvě úchylačky závislé na yaoi, umění a náderných čtyřnohých zvířatech- koních, je to docela slušný výkon... ne x)?
Po dodělání základních rubrik  jsme začali neúspěšně shánět affs, aby se zvedla nulová návštěvnost. Něco ale blogu chybělo, něco, co jinde nedajdete a co Váš blog zviditelní. A tak když si Zifa zase jednou čmárala při hodině se zrodil nápad udělat blogu maskota (← více v rubrice). Maskot dostal jméno Kiyoshi (z jap. ,,tichý"... což ovšem Kiyoshi opravdu není :D). A nebyly by to naše dvě adminky, správné perverzačky, kdyby Kiyoshiho orientace nebyla zaměřená na stajné pohlaví x) (více v rubrice → Rai Kacuhiko). Zifa se tedy ujala ilustrací a Yukina začala vypisovat. Nakonec měl maskot nejen svůj blog, ale také svůj vlastní život. Návštěvnost se začínala pomalu ale jistě zvedat a obě úchylajdy se radostně culily nad každým novým komentářem.
Ptáte se jak je to teď? No, popravdě stále stejně :). A proto pokud chcete (stejně jako my) aby byl blog nadále funkční, potěšte nás zapsáním do affs a komentářem, váš názor na cokoliv nás zajímá ;).
 


Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry | Web | 8. dubna 2011 v 3:26 | Reagovat

Dobréé ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama